آرشیو مقالات میهن رشد

 • الگوریتم پنگوئن گوگل

  الگوریتم پنگوئن گوگل

  الگوریتم پنگوئن الگوریتم پنگوئن یکی از الگوریتم های اصلی گوگل است که کار آن بررسی کیفیت لینک هایی است که به یک سایت داده می شود. لینک از سایت های معتبر و مرتبط همیشه برای سایت ما مفید است.

 • بازاریابی محتوایی در اصفهان

  بازاریابی محتوایی در اصفهان

  بازاریابی محتوایی در اصفهان خوشبختانه امروزه کسب و کارها در شهر بزرگ اصفهان بیش از پیش به اهمیت بازاریابی محتوایی پی برده اند. رقابت شدید بین کسب و کارها در بازار آنلاین در اصفهان موجب شده است تا کسب و کارها از طریق بازاریابی محتوایی به دنبال کسب جایگاه برتر در بازار باشند.

 • الگوریتم پاندا گوگل

  الگوریتم پاندا گوگل

  الگوریتم پاندا گوگل الگوریتم پاندا مدام در حال به روز رسانی است. پاندا سایت هایی که محتوای بی کیفیت دارند را جریمه می کند. اجازه نمی دهد این سایت ها در نتایج گوگل جایگاه خوبی به دست بیاورند.

 • آشنایی با الگوریتم های گوگل

  آشنایی با الگوریتم های گوگل

  الگوریتم های موتورهای جستجو الگوریتم های موتورهای جستجو مدام در حال به روز رسانی هستند. بسیاری از این به روزرسانی ها جزیی هستند. ما در این جا می خواهیم درباره الگوریتم هایی صحبت کنیم که بیشترین تاثیر را روی رتبه بندی نتایج در گوگل دارند.

 • الگوریتم های گوگل

  الگوریتم های گوگل (فلوریدا، آستین، برندی، وینس و کافئین)

  در این مقاله، ما در مورد بروزرسانی های اولیه الگوریتم های گوگل با نام فلوریدا(Florida)، آستین(Austin) و برندی(Brandy) صحبت خواهیم کرد. سپس درباره الگوریتم وینس(Vince) و کافئین(Caffeine) صحبت خواهیم کرد.

 • موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

  موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

  نحوه کار موتورهای جستجو برای آن که با نحوه کار موتورهای جستجو آشنا شوید ابتدا باید مطالبی را درباره لینک ها، ربات ها و ایندکس کردن بدانید. موتورهای جستجو برنامه هایی ایجاد کرده اند که با نام ربات ها شناخته می شوند. به این ربات ها خزنده(crawler) یا عنکبوت(spider) گفته می شود.

 • سئو چیست؟ سئوکار کیست؟

  سئو چیست؟ سئوکار کیست؟

  معنی SEO SEO مخفف search engine optimization به معنای بهینه سازی برای موتور جستجو است. سئو به شما کمک می کند تا وبسایت شما در نتایج موتورهای جستجو به کاربران دیگر نشان داده شود.

 • سئو در اصفهان

  سئو در اصفهان

  سئو سایت در اصفهان وقتی شما سایتی را برای خود راه اندازی می کنید به کسب و کار خود رسمیت بیشتری می دهید. مخاطب احساس می کند که شما به شکل بلندمدت به کسب و کار خود نگاه می کنید که تصمیم گرفته اید در فضای دیجیتال هم سرمایه گذاری کنید. در این حالت مخاطب راحت تر به شما اعتماد می کند.

 • استراتژی بازاریابی محتوایی

  استراتژی بازاریابی محتوایی

  استراتژی بازاریابی محتوایی برای این که بتوانید استراتژی بازاریابی محتوایی خود را ترسیم کنید باید بتوانید راهی را که مخاطب شما طی می کند تا به مشتری شما تبدیل شود را درک کنید. شما باید بتوانید نیاز مخاطب را تشخیص دهید و کاری کنید که آن ها به شما اعتماد کنند و دوباره به سوی شما برگردند.

 • درباره ما موثر

  چگونه تاثیر صفحه درباره ما را بیشتر کنیم؟

  چگونه تاثیر صفحه درباره ما را بیشتر کنیم؟ تمامی فیلم ها و پادکست های خوبی که روی مخاطب تاثیر می گذارند دارای ساختاری هستند که روی آن فکر شده است. گاهی اوقات جنس کلمات باید تغییر کند، گاهی اوقات تقدم و تاخر پاراگراف ها. این ساختار خود برآمده از یک استراتژی است.