بازاریابی محتوایی

 • بازاریابی محتوایی در اصفهان

  بازاریابی محتوایی در اصفهان

  بازاریابی محتوایی در اصفهان خوشبختانه امروزه کسب و کارها در شهر بزرگ اصفهان بیش از پیش به اهمیت بازاریابی محتوایی پی برده اند. رقابت شدید بین کسب و کارها در بازار آنلاین در اصفهان موجب شده است تا کسب و کارها از طریق بازاریابی محتوایی به دنبال کسب جایگاه برتر در بازار باشند.

 • استراتژی بازاریابی محتوایی

  استراتژی بازاریابی محتوایی

  استراتژی بازاریابی محتوایی برای این که بتوانید استراتژی بازاریابی محتوایی خود را ترسیم کنید باید بتوانید راهی را که مخاطب شما طی می کند تا به مشتری شما تبدیل شود را درک کنید. شما باید بتوانید نیاز مخاطب را تشخیص دهید و کاری کنید که آن ها به شما اعتماد کنند و دوباره به سوی شما برگردند.

 • درباره ما موثر

  چگونه تاثیر صفحه درباره ما را بیشتر کنیم؟

  چگونه تاثیر صفحه درباره ما را بیشتر کنیم؟ تمامی فیلم ها و پادکست های خوبی که روی مخاطب تاثیر می گذارند دارای ساختاری هستند که روی آن فکر شده است. گاهی اوقات جنس کلمات باید تغییر کند، گاهی اوقات تقدم و تاخر پاراگراف ها. این ساختار خود برآمده از یک استراتژی است.

 • بهبود بازاریابی محتوایی

  ۵ قدم برای بهبود بازاریابی محتوایی

  ۵ قدم برای بهبود بازاریابی محتوایی قدم اول این است که شما کی هستید؟ شما چه کسی هستید که این راه حل را به مخاطبان خود پیشنهاد می کنید. اگر بتوانید پاسخ درستی به این سوال بدهید مخاطبان می توانند به شما اعتماد کنند. بنابراین بخش اول فرمول ایجاد یک پایه اعتماد و اقتدار است.

 • ترکیب معنا و جذابیت در محتوا

  ترکیب معنا و جذابیت در محتوا

  ترکیب معنا و جذابیت در محتوا ترکیب معنی و جذابیت در محتوا، یکی از مهم ترین عناصر تاثیرگذاری محتواست. محتوای شما باید مفید باشد و این مفید بودن به معنای محتوای شما بر می گردد. شما باید در مورد موضوعاتی محتوا بسازید که برای مخاطب شما مهم است و یا مشکلاتی که مخاطب تلاش می کند آن ها را حل کند.

 • عنوان جذاب

  چگونه عنوان محتوای خود را جذاب کنیم؟

  عنوان محتوای جذاب اگر نتوانیم توجه مخاطبان را به خود جلب کنیم، واقعا نمی توانیم کاری دیگری انجام دهیم. ما در دریایی از اطلاعات زندگی می کنیم و شرکت ها و افراد زیادی در رقابت با هم هستند تا زمان و توجه ما را از آن خود کنند.

 • استراتژی تامین محتوا

  استراتژی تامین محتوا

  استراتژی تامین محتوا شما باید برای تامین محتوا استراتژی داشته باشید. یک استراتژی تولید محتوا کارآمد دارای ویژگی های زیر است: چابک اصالت جذابیت شناخت مخاطب آموزش مشخص کردن اقدام مطلوب در ادامه هر کدام از این ویژگی ها را شرح خواهیم داد. استراتژی چابک چابک یک طرز تفکر است.

 • ساخت برند در فضای دیجیتال

  چگونه برند حرفه ای خودمان را در فضای دیجیتال بسازیم؟

  نقش بازاریاب محتوا در ساخت برند قبل از آن که به ساخت برند در فضای دیجیتال بپردازیم اجازه بدهید کمی درباره نقش بازاریاب محتوا در ساخت برند صحبت کنیم. در هر شرکتی بخش های متفاوتی وجود دارد. بخش مالی، بخش IT، بخش فروش و ... اما نقش بازاریاب محتوا کمی متفاوت است.

 • ساختار محتوای موثر

  ساختار محتوای موثر

  ساختار محتوا در مقاله هدف بازاریابی محتوا گفتیم که محتوای خوب دارای سه ویژگی است: اول آن که مخاطب را به حرکت در آورد. دوم آن که توجه مخاطب را جلب کند و سوم آن که در ذهن مخاطب جرقه ای بزند. این سه ویژگی برای خوب بودن یک محتوا کافیست اما برای موثر بودن آن خیر.

 • هدف بازاریابی محتوا

  هدف بازاریابی محتوا

  تعریف بازاریابی محتوا بازاریابی محتوا تعاریف متعددی دارد و هر کسی از زاویه دید خود آن را تعریف می کند. از یک منظر می توان این گونه گفت که بازاریابی محتوا، ایجاد محتوایی است که پیامی مرتبط و جذاب یا چشم اندازی جالب را به مشتری ارائه می دهد که راه فروش را هموار می کند.