دیجیتال مارکتینگ

 • داپلگَنگِر چیست؟

  داپلگَنگِر چیست؟

  داپلگَنگِر چیست؟ "داپلگَنگِر"یک واژه نامتعارف است. یک کلمه آلمانی است. "داپل" که در آلمانی یعنی جفت. و "گَنگِر" به معنایِ کسی که راه می رود. در اصل داپلگَنگِر، یعنی جفتِ همراه یا به قول ما، همزاد. این مفهوم در سال‌های ۱۵۰۰ در آلمان ایجاد شد.

 • هم‌آفرینی با مشتری در بازاریابی دیجیتال

  نگاهی عمیق تر به هم‌آفرینی با مشتری در بازاریابی دیجیتال

  هم‌آفرینی با مشتری در بازاریابی دیجیتال تحقیق در زمینه هم‌آفرینی با مشتری، جدید است. هنوز مطالب بسیاری را در این باره نمی دانیم. در این جا می خواهیم به دو مطالعه خاص اشاره کنیم، یکی از آن‌ها کمی قدیمی، و مربوط به یک دهه پیش است، و یکی جدیدتر است. اولین مطالعه در این عرصه، نوشته فرانکی و پیلر است.

 • آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

  آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

  آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان آژانس دیجیتال مارکتینگ میهن رشد با سال ها تجربه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان کرده است. در این دوره درباره استراتژی طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگلی، ایمیل مارکتینگ، کمپین های تبلیغاتی اینترنتی و ... بحث و گفتگو خواهد شد.

 • هم‌آفرینی با مشتری

  سه سوال کلیدی درباره هم‌آفرینی با مشتری

  در این مقاله می خواهیم به سه سوال کلیدی درباره هم‌آفرینی با مشتری پاسخ دهیم. اول اینکه، هم‌آفرینی با مشتری چه مراحلی دارد؟ دوم اینکه، چه چیزی مشتریان را تشویق می کند تا در این فعالیت مشارکت کنند؟ و سوم اینکه، انواع مختلفِ هم‌آفرینی با مشتری چه هستند؟

 • هم‌آفرینی با مشتری در بازاریابی دیجیتال

  هم‌آفرینی با مشتری در بازاریابی دیجیتال

  هم‌آفرینی با مشتری یکی از مفاهیم مهم بازاریابی دیجیتال هم‌آفرینی با مشتری است. در کتاب "نوآوری در جای دیگری اتفاق میافتد" نوشته ران گلدمَن و ریچارد گابریل نقل قول ساده اما عمیقی وجود دارد که می گوید، "نوآوری همه جا اتفاق میافتد، اما قطعا در جاهای دیگر، بیش از اینجا".

 • مقدمه ای بر بازاریابی دیجیتال

  مقدمه ای بر بازاریابی دیجیتال

  بازاریابی دیجیتال بازاریابی دیجیتال به بیان ساده یعنی معرفی و فروش محصولات و خدمات در بستر دیجیتال. اما برای این که شما بتوانید در بازاریابی دیجیتال خود را تقویت کنید لازم است با مفاهیمی چون توسعه محصول و مدیریت برند آشنایی داشته باشید.

 • دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

  دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

  دیجیتال مارکتینگ در اصفهان دیجیتال مارکتینگ در اصفهان از چند سال قبل به شکل جدی در حال انجام است. با وجود رقابت بین کسب و کارها در شهر بزرگ اصفهان، دیجیتال مارکتینگ به ابزاری برای بهتر دیده شدن، نسبت به رقبا بدل شده است. گرایش کسب و کارها به دیجیتال مارکتینگ در اصفهان روز به روز در حال افزایش است.

 • بازاریابی دیجیتال

  دوره بازاریابی دیجیتال

  دوره بازاریابی دیجیتال در این دوره از مقالات آموزشی می خواهیم درباره بازاریابی در دنیای دیجیتال صحبت کنیم. تمرکز ما بیشتر روی بخش دوم این عنوان است. بخش دیجیتال. اما در ابتدا می خواهیم کمی به قسمت اول بپردازیم، یعنی بازاریابی؛ با گفتن اینکه بازاریابی چیست و چگونه بر ساختار دوره ما تاثیر می گذارد.