آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

آژانس دیجیتال مارکتینگ میهن رشد با سال ها تجربه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان کرده است. در این دوره درباره استراتژی طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگلی، ایمیل مارکتینگ، کمپین های تبلیغاتی اینترنتی و ... بحث و گفتگو خواهد شد. پی دی اف مربوط به اسلاید های معرفی دوره در ادامه قرار داده شده است تا شما با مطالعه آن، درک بهتری از موارد مورد بحث داشته باشید.

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان به صورت سازمانی

ممکن است شما دارای تیمی باشید که کارهای دیجیتال مارکتینگ سازمان شما را انجام می دهند اما نیاز به آموزش های جدید در این زمینه داشته باشند. میهن رشد پس از بررسی سطح علمی کارکنان شما، کلاس های آموزشی دیجیتال مارکتینگ را با هدف ارتقا سطح کارکنان شما به طور اختصاصی و متناسب با نیازهای شما، در شرکت شما برای کاکنان شما برگزار خواهد کرد.

ارائه مدرک آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

آژانس دیجیتال مارکتینگ میهن رشد با همکاری موسسه آموزشی امیرکبیر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان کرده است. مدرک این دوره توسط موسسه آموزشی امیرکبیر صادر می گردد. شما با حضور در این کلاس ها در کنار سایر مدیران کسب و کارها به دید جامعی درباره دیجیتال مارکتینگ دست خواهید یافت.

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان به صورت انفرادی

ما به صورت انفرادی نیز برای شما پیشنهادهای ویژه آموزشی داریم. جهت تماس با تیم آموزشی میهن رشد می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما با مشاوره اولیه رایگان شما را آگاه سازند.

شماره ثابت: ۴۵۲۱۵۳۷۵ -۰۳۱

شماره تماس همراه: ۴۳۲۱۰۰۷ -۰۹۳۹

دانلود اسلاید های آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

برای دانلود اسلایدهای آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود اسلاید های آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

mihanroshd